Callaway toont z'n Chevrolet Corvette
Wie Callaway zegt, denkt aan Chevrolet. In het verleden presenteerde het Amerikaanse bedrijf al eens de bizarre Corvette Sledgehammer, een 'Vette met een 5,8-liter twinturbo-V8 met 910 pk en 1.048 Nm, goed voor een topsnelheid van 410 km/h. Let wel, het monster stamt uit eind jaren 80. In 2007 werd nog de C16 Convertible gepresenteerd, een opengewerkte Corvette met een top van 330 km/h.
Onlangs presenteerden de Amerikanen nog een aangepaste versie van de Camaro Z/28, maar we hebben allang niets meer over een Callaway-Corvette gehoord. Tot nu, want een onder handen genomen exemplaar staat te trappelen om z'n debuut te maken. We zien een auto met subtiele uiterlijke opsmuk die om en nabij de 620 pk en 815 Nm gaat krijgen. Met die vermogenstoename, die is te danken aan een enorme supercharger, komt hij aardig in de buurt van de Corvette Z06.
Callaway vraagt 23.000 dollar, zo'n 16.600 euro voor z'n ombouwpakket. De Stingray moet je uiteraard zelf aanleveren. Voor nagenoeg hetzelfde bedrag tovert Callaway je Corvette overigens om tot een Aerowagon, een soort shooting brake.