
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check ZG-GZ-66
MAZDA 323F | 1999
Deze MAZDA 323F werd voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999 en is nu 27 jaar oud. De MAZDA 323F is inmiddels geëxporteerd. De wielen worden aangedreven door een 88 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MAZDA heeft een topsnelheid van 177 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km.
Bouwjaar1999
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud1498 cc
Gewicht1050 kg
APK22 november 2024
BASISKENMERKEN
| Status | geëxporteerd |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MAZDA |
| Model | 323F |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.475 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 29 april 1999 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 april 1999 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 april 2025 |
| APK melddatum | 13 oktober 2023 |
| APK vervaldatum | 22 november 2024 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
MOTOR
| Motorcode | ZL |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 65 kW / 88 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
MILIEU
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 185 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Bijtelling | 22% |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.050 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.200 mm |
| Breedte | 1.705 mm |
| Hoogte | 1.420 mm |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/65TR14 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Maximum vermogen | 65 kW / 88 pk |
| Maximum koppel | 132 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | C |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.

COMPLEET RAPPORT VAN DEZE MAZDA
Voor maar € 6,95
Loading...
ZG-GZ-66
Mazda 323
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
