
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT ABARTH 500 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 10 maanden oud. In februari 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.732 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FIAT heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De ABARTH 500 is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 242 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Leeuwarden met een kilometerstand van 113.686 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | ABARTH 500 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 1.238 |
| Nieuwprijs | € 27.732 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 februari 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 8 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 28 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 312A3000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 90 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 150 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.020 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Voorasdruk | 830 kg |
| Achterasdruk | 640 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 3.657 mm |
| Breedte | 1.627 mm |
| Hoogte | 1.485 mm |
| Wielbasis | 2.300 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/45R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 206 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 35 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 185 - 610 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

