
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI 1000 E K9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1989 en is nu 36 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 41 pk benzinemotor. De MINI heeft een topsnelheid van 129 km/h De 1000 E K9 is 113 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 202 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Doorwerth met een kilometerstand van 66.594 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | 1000 E K9 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 1989 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 juli 1989 |
| Datum laatste tenaamstelling | 5 februari 2026 |
| APK melddatum | 18 december 2024 |
| APK vervaldatum | 18 december 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden in watergoot onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 99H |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 30 kW / 41 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 620 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.000 kg |
| Voorasdruk | 530 kg |
| Achterasdruk | 480 kg |
| Trekgewicht geremd | 406 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 200 kg |
| Wielbasis | 2.030 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 145/70SR12 Prijzen |
| Topsnelheid | 129 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 19,5 s |
| Maximum vermogen | 30 kW / 41 pk |
| Maximum koppel | 68 Nm |
| Draaicirkel | 8,6 m |
| Dakbelasting | 45 kg |
| Inhoud bagageruimte | 116 - 116 l |
| Inhoud brandstoftank | 34 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

