Fiat 500L Wagon 0.9 TwinAir PopStar 7p.
- 2019
- 121.609km
- Benzine
- 77kW (105pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT 500L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 7 jaar en 3 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 25.805 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 105 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De FIAT heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,9 l/100 km. De 500L is 53 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Haarlem met een kilometerstand van 24.924 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | 500L |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 4.300 |
| Nieuwprijs | € 25.805 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 januari 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 januari 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 april 2026 |
| APK melddatum | 15 april 2024 |
| APK vervaldatum | 15 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 199B6000 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 875 cc |
| Max. vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 113 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.245 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.276 mm |
| Breedte | 1.800 mm |
| Hoogte | 1.679 mm |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Maximum vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Maximum koppel | 145 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1480 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




