
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT SCENIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 7 jaar en 11 maanden oud. In april 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 32.592 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De RENAULT heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,4 l/100 km. De SCENIC is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Oost West en Middelbeers met een kilometerstand van 65.265 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | SCENIC |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.276 |
| Nieuwprijs | € 32.592 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 april 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 21 mei 2024 |
| APK vervaldatum | 31 mei 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | H5H A4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 122 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.402 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.018 kg |
| Voorasdruk | 1.080 kg |
| Achterasdruk | 1.294 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.407 mm |
| Breedte | 1.866 mm |
| Hoogte | 1.645 mm |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 506 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



