
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CHEVROLET CORVETTE C7 ZO6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016 en is nu 10 jaar oud. In november 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 206.629 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 659 pk benzinemotor. De CHEVROLET heeft een topsnelheid van 292 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,0 l/100 km. De CORVETTE C7 ZO6 is 920 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 175 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | CORVETTE C7 ZO6 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 74.962 |
| Nieuwprijs | € 206.629 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 17 mei 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 november 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 november 2023 |
| APK melddatum | 30 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 22 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6162 cc |
| Max. vermogen | 485 kW / 659 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 336 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 336 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.545 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.883 kg |
| Voorasdruk | 872 kg |
| Achterasdruk | 1.011 kg |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/35R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 292 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,2 s |
| Maximum vermogen | 343 kW / 466 pk |
| Maximum koppel | 630 Nm |
| Draaicirkel | 11,5 m |
| Inhoud bagageruimte | 634 - 634 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.