- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Kenteken Check VZZ-29-G
FIAT TALENTO | 2019
Deze FIAT TALENTO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 11 maanden oud. In maart 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 41.574 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 121 pk dieselmotor. De FIAT heeft een topsnelheid van 166 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,3 l/100 km. De TALENTO is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 284 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Gytsjerk met een kilometerstand van 146.360 km.
Kentekenrapport
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FIAT |
| Model | TALENTO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.084 |
| Nieuwprijs | € 41.574 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 4 juni 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 maart 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 27 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 11 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | R9M H4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 89 kW / 121 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | 174 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.819 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.835 kg |
| Voorasdruk | 1.585 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.100 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/65R16 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.000 - 3200 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | N |
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE FIAT
Loading...
VZZ-29-G
Fiat Talento
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
