
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Fiat Talento
1.6 MJ EcoJet L1H1 SX|Dubbelcabine|Airco|
€ 14.4442019146.360 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 4 juni 2019 |
| APK | 11 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.574 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Fiat Talento 1.6 MJ EcoJet L1H1 SX|Dubbelcabine|Airco|
Voel de passie waarmee de Italiaanse ontwerpers deze auto hebben gebouwd. Dit is een Fiat Talento uit 2019, hij heeft 146360 kilometer gelopen. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Passagiers stappen gemakkelijk in en uit door de schuifdeur met z'n ruime opening. Bij de rijke uitrusting horen ook LED-dagrijverlichting en verstelbare lendensteunen.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Het full map navigatiesysteem loodst u snel naar uw reisdoel. Met de audiobediening op het stuur schakelt u snel en veilig tussen de diverse functies van uw muziekinstallatie. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Natuurlijk behoren cruise control, airconditioning, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
. Even bellen voor een afspraak en deze Fiat staat voor u klaar!
- Kenteken: VZZ-29-G
- Merk: Fiat
- Model: Talento
- APK tot: 11-03-2027
- Tellerstand: 146360 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: R9M H4
- Vermogen: 89 kW / 121pk
- Ledig gewicht: 1819 kg
- Max. massa voertuig: 2835 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 6
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 500 cm
- Breedte: 196 cm
- Laadruimte hoogte: 139 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Camera pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeersensor achter
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
U bent van harte welkom bij de finalist BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het jaar 2022!
Wij mogen mededelen dat we bij de beste top drie van de 3.300 landelijk opererende BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven behoren van 2022. Helaas is de overwinning nipt aan onze neus voorbij gegaan, maar we kunnen zeggen dat we het beste Onafhankelijk Autobedrijf van heel Noord-Nederland zijn! En daar zijn we best een beetje trots op.
Onze verkoopafdeling is op afspraak geopend
Wij vragen u uw komst aan te kondigen door een telefoontje te plegen naar 058-2561224, ook als u orienterend bent.
Voor een proefrit zorgen we ervoor dat de auto naar keuze voor u klaar staat!
Alvast bedankt voor de medewerking.
Getoonde prijs is inclusief;
Geldige Apk
Vloeistofcheck bij aflevering
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Levering door heel Nederland (€ 250,- extra)
Ons afleverpakket voor€ 995,-. Hierbij is inbegrepen:
12 maanden BOVAG-garantie
12 maanden pechhulp Nederland
Onderhoudsbeurt volgens fabrieksopgave
Tenaamstelling
Vrijwaring eventuele inruilauto
Levering door heel Nederland (€ 250,- extra)
Auto Olijnsma; sinds 1869 uw volwaardig mobiliteitscentrum!
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
Auto Olijnsma
Rinia van Nautaweg 2B
9061 AE Gytsjerk
0582561224
verkoop@autoolijnsma.nl
www.autoolijnsma.nl/
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 89 kW (121 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.000 x 1.960 x 1.971 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.819 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.835 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 174 km/h |
| Actieradius | 1.230 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
Opties
Auto Olijnsma Gytsjerk
Rinia van Nautaweg 2B9061 AE Gytsjerk









































