Ford Transit Connect 1.6 TDCI L1 Ambiente First Edition / AIRCO / SCHUIFDEUR / APK 2027
- 2014
- 288.578km
- Diesel
- 55kW (75pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TRANSIT CONNECT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 18.336 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 75 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De TRANSIT CONNECT is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 393 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Emmen met een kilometerstand van 148.965 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CONNECT |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 4.553 |
| Nieuwprijs | € 18.336 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juni 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2026 |
| APK melddatum | 19 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 27 juni 2027 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | P7PB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Max. vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 159 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.53 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.363 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.120 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Lengte | 4.324 mm |
| Breedte | 1.809 mm |
| Hoogte | 1.837 mm |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Maximum koppel | 220 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 2.900 - 2900 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



