

Ford Transit Connect
1.6 TDCI L1 Ambiente First Edition / AIRCO / SCHUIFDEUR / APK 2027
€ 3.9992014288.578 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2014 |
| APK | 28 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 22.303 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
prima rijdende Connect , distributieriem vervangen , prijs ex btw , 2 sleutels APK JUNI 2027 !!!
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 558 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
De Haas Auto's is gevestigd in Hilversum en is RDW erkend tevens zijn alle auto's voorzien van een RDW tellerrapport.
### Wij reageren niet altijd op e-mail en onzin biedingen ###
De Haas Auto's
Franciscusweg 227
1216SE Hilversum
T. 035 - 6243018
M. 06 - 51607444
E. verkoop@dehaasautos.nl
Whatts App +31 (0) 651607444
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.560 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.418 x 1.835 x 1.861 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.447 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |




