
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Connect
1.5 TDCI L1 Ambiente *101PK*Nieuwe APK!
€ 6.8952016163.860 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 8 september 2016 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.422 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Ford Transit Connect 1.5 TDCI L1 Ambiente
Hier staat een Ford Transit Connect met een zuinige 1.5 TDCI motor met 101PK die heerlijk rijd en schakelt.
Deze Transit Connect betreft een Nederlands geleverde auto die afkomstig is van zijn tweede eigenaar
De auto beschikt over een Nationale Autopas en 2 sleutels!
De Ford is voorzien van een nieuwe APK geldig tot mei 2027!
De auto beschikt over diverse opties zoals:
- Climate control/Airco
- Bluetooth telefoon
- Mistlampen/breedstralers voor
- Multifunctioneel stuur
- Elektrisch bedienbare ramen en spiegels
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Trekhaak
Overigens beschikt deze auto over een zijschuifdeur en een trekhaak!
Kortom een fijne Ford Transit Connect die gereed staat voor zijn nieuwe eigenaar!
Let op! Dit betreft een BTW-auto. De getoonde prijs is exclusief de BTW. Ondernemers kunnen de BTW dus terug krijgen!
Een zeer aantrekkelijke auto voor de zakelijke ondernemer!
De auto staat gereed voor zijn nieuwe eigenaar!
Bezichtiging op afspraak!
Tellerstand: 163.860 km
Bouwjaar: Sept 2016
Carrosserievorm: Bestelauto
Aantal deuren: 5
Brandstofsoort: Diesel
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Kleur: Wit
Motorinhoud: 1.499 cc
Aantal cilinders: 4
Vermogen: 74 kW (101 PK)
Wielbasis: 306 cm
Ledig gewicht: 1.451 kg
Laadvermogen: 674 kg
GVW: 2.125 kg
Max. trekgewicht: 1.300 kg (ongeremd 735 kg)
Aantal zitplaatsen: 2
Cabine: Enkel
Lengte/hoogte: L2H1
Sleutels: 2
APK: Mei 2027
Motorrijtuigenbelasting: € 43,- per maand (€ 127,- per kwartaal)
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
BTW/marge: BTW verrekenbaar voor ondernemers
Bel of mail voor meer informatie of maak een afspraak op telefoonnummer: 0613536922.
INRUIL:
Als u de volgende gegevens via de mail verstuurd zullen wij zo spoedig mogelijk reageren met een prijsindicatie.
- Kenteken
- Kilometerstand
- Onderhoudshistorie
- Eventuele schades of mankementen
- Fotos
TENAAMSTELLEN:
Bij Select Auto beschikken wij over de mogelijkheid om uw nieuwe auto ter naam te stellen en uw oude auto te vrijwaren, dit kunnen wij ook s avonds en in het weekend voor u verzorgen.
OPENINGSTIJDEN:
Wij zijn van maandag tot en met zaterdag geopend van 10:00 tot 17:00 uur.
Vanwege een snel wisslende voorraad raden wij u aan eerst contact op te nemen over de beschikbaarheid van het voertuig om telleurstellingen te voorkomen.
Zijn wij niet in de mogelijkheid uw oproep te beantwoorden, spreekt u dan een bericht in of stuur een mail dan bellen wij u zo spoedig mogelijk terug.
BETALINGSMOGELIJKHEDEN:
Bij Select Auto beschikken wij over een pinapparaat, zowel pinnen als contant betalen behoren tot de mogelijkheden.
Let op: Vanaf 1 januari 2026 is het in Nederland niet meer toegestaan om een betaling van € 3000,- of meer contant af te rekenen - betalingen vanaf dit bedrag moeten digitaal (pin/bank) gebeuren!
GARANTIE:
Alle prijzen zijn op basis van internet meeneemprijzen, zonder garantie.
Garantie kan eventueel tegen meerprijs worden bijgekocht.
FINANCIAL LEASE:
Deze auto kopen doormiddel van een financial lease?
Wij regelen voor u de juiste financiering of leasecontract tegen de beste tarieven en voorwaarden!
Inruil van uw huidige voertuig mogelijk!
U bent van harte welkom in onze showroom.
Select Auto
De Noesten 22
9431 TC Westerbork
06-13536922
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 1.840 x 18.610 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.427 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.005 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Actieradius | 1.304 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
Opties
Select Auto Westerbork
De Noesten 229431 TC Westerbork






































