Volkswagen Transporter 2.0 TDI L1H1 | Airco | Trekhaak | Navi | Parkeersens. | Imperiaal
- 2015
- 220.308km
- Diesel
- 63kW (86pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TRANSPORTER DOUBLECAB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 11 maanden oud. In juni 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 22.491 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 179 pk dieselmotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 188 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,6 l/100 km. De TRANSPORTER DOUBLECAB is 327 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 132 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER DOUBLECAB |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.551 |
| Nieuwprijs | € 22.491 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 13 juni 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 juni 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 4 juli 2025 |
| APK melddatum | 7 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 7 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CFC |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 226 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.995 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Voorasdruk | 1.680 kg |
| Achterasdruk | 1.600 kg |
| Wielbasis | 3.400 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Maximum vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Maximum koppel | 400 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.800 - 5800 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


