Mercedes-Benz Vito 116CDI L 163pk 7G-TRONIC PLUS PRO
- 2015
- 270.342km
- Diesel
- 120kW (163pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ VITO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019 en is nu 6 jaar en 9 maanden oud. In mei 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 53.327 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. De VITO is 732 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 311 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Groningen met een kilometerstand van 169.556 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | VITO |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.876 |
| Nieuwprijs | € 53.327 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 augustus 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 mei 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2024 |
| APK melddatum | 8 april 2026 |
| APK vervaldatum | 8 april 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651.950 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 179 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 179 g/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.945 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.050 kg |
| Voorasdruk | 1.550 kg |
| Achterasdruk | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.430 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 330 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 150 kg |
| Inhoud bagageruimte | 1.390 l |
| Inhoud brandstoftank | 72 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


