Volkswagen Transporter Kombi 2.0 TDI L1H1 BTW EN BPM VRIJ!! Airco Trekhaak 2500 kg trekgewicht Telefoonverbinding Groeps vervoer Taxi Combi Tourer Passenger
- 2017
- 78.324km
- Diesel
- 110kW (150pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TRANSPORTER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2017 en is nu 8 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 47.003 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 102 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 145 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,2 l/100 km. De TRANSPORTER is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Boerakker met een kilometerstand van 101.076 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 11.374 |
| Nieuwprijs | € 47.003 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 juli 2017 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 juli 2017 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 april 2025 |
| APK vervaldatum | 25 april 2026 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CXG |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 161 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.863 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.710 kg |
| Achterasdruk | 1.720 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.304 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.990 mm |
| Wielbasis | 3.400 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,6 s |
| Maximum vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


