- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check V-68-JLL
FORD TRANSIT CUSTOM | 2024
Deze FORD TRANSIT CUSTOM is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2024 en is nu 1 jaar en 6 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 77.258 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De TRANSIT CUSTOM is 565 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 895 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hilversum met een kilometerstand van 28.706 km.
Bouwjaar2024
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurgrijs
Cilinderinhoud2488 cc
Gewicht2079 kg
APK11 november 2028
Kentekenrapport
Compleet kentekenrapport als PDF-document (ca. 15-20 pagina's)
voor
€ 6,95
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | FORD |
| Model | TRANSIT CUSTOM |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 17.374 |
| Nieuwprijs | € 77.258 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 11 november 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 november 2024 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 november 2024 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 11 november 2028 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
MOTOR
| Motorcode | BGFA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Max. vermogen | 86 kW / 117 pk |
| Continue vermogen | 63 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 111 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 48 km |
| Actieradius elektrisch stad | 68 km |
| Hybride klasse | OVC-HEV |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 45 g/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.079 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.225 kg |
| Voorasdruk | 1.600 kg |
| Achterasdruk | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 3.100 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
Wat kost de autoverzekering?
CARBASE GEGEVENS
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Maximum vermogen | 171 kW / 233 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Inhoud bagageruimte | 1.200 - 3100 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Segment | N |
Dit kenteken heeft een match met de volgende versies in CarBase. Klik
op een uitvoering voor meer gegevens.
COMPLEET RAPPORT VAN DEZE FORD
Voor maar € 6,95
Loading...
V-68-JLL
Ford Transit Custom
Bedankt voor je bestelling.Klik hieronder op de knop om de PDF te downloaden.
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
