
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Transit Custom
320 2.5 PHEV L1H1 Sport DC 233pk | Trekhaak | 5 jaar Ford Garantie
€ 48.900202428.706 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 november 2024 |
| APK | 11 november 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 77.258 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia scherm standaard
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Sportief interieur
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Trekhaak (vast)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Dakreling in zwart
- Extra getint glas
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- Achterbank 3-persoons
- Extra zijschuifdeur
- Lederen/microvezel bekleding
- Uitstelbare zijruiten achter
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 3433817
Technische informatie
Aanwezige accu: gekocht
Laadvermogen: 1.146 kg
Wielbasis: 3 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck - Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK - Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden) - ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 2179 kg
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 08-11-2024
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 171 kW (233 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.050 x 2.030 x 1.990 mm |
| gewicht | 2.079 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.225 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,7 l/100km (1 op 58,8) |
Opties
Broekhuis Hilversum Ford
Zeverijnstraat 21216 GK Hilversum





























