BMW 116d Corporate Business Line
- 2010
- 209.678km
- Diesel
- 85kW (116pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 1ER REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 6 maanden oud. In oktober 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.521 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 177 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 226 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,4 l/100 km. De 1ER REIHE is 22 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Nieuwegein met een kilometerstand van 339.316 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 1ER REIHE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 1.578 |
| Nieuwprijs | € 50.521 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 oktober 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
| APK melddatum | 5 april 2024 |
| APK vervaldatum | 5 april 2025 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 8 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N47D20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 144 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.53 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Energielabel | C |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.355 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Voorasdruk | 905 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Lengte | 4.239 mm |
| Breedte | 1.748 mm |
| Hoogte | 1.421 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Maximum vermogen | 130 kW / 177 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 330 - 1150 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




