
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT 5 BACCARA K6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1988 en is nu 37 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 87 pk benzinemotor. De RENAULT heeft een topsnelheid van 180 km/h De 5 BACCARA K6 is 728 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | 5 BACCARA K6 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 8 juni 1988 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 juni 1988 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 mei 2024 |
| APK melddatum | 27 mei 2024 |
| APK vervaldatum | 27 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | F2N-G7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1721 cc |
| Max. vermogen | 64 kW / 87 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 815 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.260 kg |
| Voorasdruk | 680 kg |
| Achterasdruk | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 407 kg |
| Wielbasis | 2.410 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/65TR13 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Maximum vermogen | 64 kW / 87 pk |
| Maximum koppel | 132 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 233 - 917 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

