Audi A6 Avant 5.2 FSI V10 S6 | 2e Eigenaar | BTW | Voll historie | Milltek uitlaat | Carbon
- 2006
- 187.027km
- Benzine
- 321kW (436pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI ALLROAD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 23 jaar en 5 maanden oud. In juli 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 250 pk benzinemotor. De AUDI heeft een topsnelheid van 234 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 13,2 l/100 km. De ALLROAD is 2.168 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | ALLROAD |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 18.254 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 december 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 juli 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 juni 2020 |
| APK melddatum | 20 juni 2024 |
| APK vervaldatum | 9 juli 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | ARE |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 cc |
| Max. vermogen | 184 kW / 250 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.865 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.465 kg |
| Voorasdruk | 1.295 kg |
| Achterasdruk | 1.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.320 kg |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55WR17 Prijzen |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Maximum vermogen | 184 kW / 250 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 95 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1590 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



