
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO S80 2.5T is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 5 maanden oud. In september 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 54.080 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 200 pk benzinemotor. De VOLVO heeft een topsnelheid van 235 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,3 l/100 km. De S80 2.5T is 1.704 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Zevenbergschen Hoek met een kilometerstand van 256.000 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | S80 2.5T |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.388 |
| Nieuwprijs | € 54.080 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 december 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 september 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 september 2021 |
| APK melddatum | 15 maart 2024 |
| APK vervaldatum | 15 maart 2025 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. voorzitting v. |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Max. vermogen | 147 kW / 200 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.513 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.160 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.020 kg |
| Wielbasis | 2.840 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Maximum vermogen | 147 kW / 200 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



