
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 11 jaar en 4 maanden oud. In september 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 44.804 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 179 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 228 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De A3 is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 59 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Maarheeze met een kilometerstand van 193.115 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A3 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 173 |
| Nieuwprijs | € 44.804 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 september 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 16 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 30 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CJS |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Max. vermogen | 132 kW / 179 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 152 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.325 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Voorasdruk | 1.030 kg |
| Achterasdruk | 975 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Lengte | 4.362 mm |
| Breedte | 1.777 mm |
| Hoogte | 1.468 mm |
| Wielbasis | 2.590 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/40R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 228 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Maximum vermogen | 132 kW / 180 pk |
| Maximum koppel | 280 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 325 - 1060 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | C |
De derde generatie Audi A3 moest een krachtige strijd aangaan. Hij kreeg immers concurrentie van een aantal aantrekkelijke modellen zoals de BMW 1-Serie, de Mercedes-Benz A-klasse en de Volvo V40. Toch wist deze C-segmenter van Audi zich goed te onderscheiden, want de A3 werd veel verkocht. Je vindt hem dan ook vaak terug als occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


