BMW X5 M50d High Executive / AUTOMAAT / PANORAMAK / HARMAN KARDON / CAMERA
- 2013
- 244.226km
- Diesel
- 280kW (381pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X5 XDRIVE30D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar en 1 maanden oud. In juli 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 111.026 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 211 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 222 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,2 l/100 km. De X5 XDRIVE30D is 684 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Amersfoort met een kilometerstand van 319.700 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE30D |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 3.023 |
| Nieuwprijs | € 111.026 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 juli 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 juli 2024 |
| APK melddatum | 21 juni 2024 |
| APK vervaldatum | 21 juni 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 306D3 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 217 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.050 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.755 kg |
| Voorasdruk | 1.295 kg |
| Achterasdruk | 1.545 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.854 mm |
| Breedte | 1.933 mm |
| Hoogte | 1.776 mm |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Maximum vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Maximum koppel | 540 Nm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 620 - 1750 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




