
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI SX4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 24.954 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 111 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,0 l/100 km. De SX4 is 275 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Apeldoorn met een kilometerstand van 91.657 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SX4 |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig, 5 versnellingen |
| BPM | € 4.162 |
| Nieuwprijs | € 24.954 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 mei 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 augustus 2025 |
| APK melddatum | 22 april 2024 |
| APK vervaldatum | 22 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | K10C |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 82 kW / 111 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 113 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.001 mg/km |
| Roetfilter | n.v.t. |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Energielabel | C |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.065 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Voorasdruk | 1.040 kg |
| Achterasdruk | 910 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.425 mm |
| Breedte | 1.785 mm |
| Hoogte | 1.585 mm |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Maximum vermogen | 82 kW / 112 pk |
| Maximum koppel | 170 Nm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1269 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



