Volkswagen Golf Variant 1.2 TSI Highline BlueMotion
- 2011
- 218.308km
- Benzine
- 77kW (105pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN GOLF VARIANT 1.4 TSI is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 9 maanden oud. In april 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 15.319 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 122 pk benzinemotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 201 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,3 l/100 km. De GOLF VARIANT 1.4 TSI is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF VARIANT 1.4 TSI |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.924 |
| Nieuwprijs | € 15.319 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 augustus 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 25 april 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 24 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 30 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CAX |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.310 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Voorasdruk | 1.020 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 710 kg |
| Wielbasis | 2.570 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Maximum vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1495 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | C |
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



