BMW 5-serie Touring 530i 252 PK M-Sport Pano-Dak Laser-Light Leder Sportzetels
- 2021
- 118.900km
- Benzine
- 185kW (252pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 530i is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022 en is nu 4 jaar en 3 maanden oud. In april 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 92.337 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De 530i is 1.148 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 618 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Utrecht met een kilometerstand van 44.951 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 530i |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 5.035 |
| Nieuwprijs | € 92.337 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 februari 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 april 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2023 |
| APK melddatum | 14 januari 2026 |
| APK vervaldatum | 7 februari 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B48B20B |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 2 kW |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 164 g/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.705 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.425 kg |
| Voorasdruk | 1.120 kg |
| Achterasdruk | 1.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.963 mm |
| Breedte | 1.868 mm |
| Hoogte | 1.498 mm |
| Wielbasis | 2.980 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Maximum vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 560 - 1700 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Segment | E |
Comfortabel en dynamisch rijden: de BMW 5-serie wist deze aspecten goed te combineren. De zevende generatie werd van 2017 tot 2023 nieuw verkocht en is als occasion nog steeds populair. Door de brede keuze aan optiepakketten en motorisaties is het voor verschillende bestuurders een interessante auto.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




