
Opel Astra GTC 1.6 Temptation (2008) - Test
2Geen kinderen en op zoek naar een leuke, sportieve driedeurs hatchback? Met de nieuwe Astra...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL ASTRA GTC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 10 maanden oud. In januari 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. De OPEL heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km. De ASTRA GTC is 51 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 5 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | ASTRA GTC |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 4.806 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 16 juli 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 januari 2023 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 april 2026 |
| APK melddatum | 23 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 3 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Z18XER |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 172 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.165 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Voorasdruk | 940 kg |
| Achterasdruk | 840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 340 - 1070 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
