Mitsubishi Space Star 1.2 Cool+ Airco en nieuwe APK t/m 15-3-2028
- 2022
- 69.856km
- Benzine
- 52kW (71pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MITSUBISHI SPACE STAR uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 19.270 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 71 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De MITSUBISHI heeft een topsnelheid van 168 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,7 l/100 km. De SPACE STAR staat nu 6 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 728 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuwegein met een kilometerstand van 55.917 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MITSUBISHI |
| Model | SPACE STAR |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 605 |
| Nieuwprijs | € 19.270 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 27 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 27 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 3A92 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1193 cc |
| Max. vermogen | 52 kW / 71 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 108 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 116 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 850 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Voorasdruk | 730 kg |
| Achterasdruk | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 100 kg |
| Lengte | 3.845 mm |
| Breedte | 1.665 mm |
| Hoogte | 1.505 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Maximum vermogen | 52 kW / 71 pk |
| Maximum koppel | 102 Nm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 - 910 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Segment | A |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


