
Toyota Highlander - Hyundai Santa Fe - Vergelijkende Test
Hyundai en Toyota hebben beiden een zevenzitter in huis. Wordt het XL in de vorm van de Santa...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TOYOTA HIGHLANDER uit 2024 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 84.989 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 190 pk benzine-hybride motor. De TOYOTA heeft een topsnelheid van 180 km/h De HIGHLANDER staat nu 6 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tiel met een kilometerstand van 38.426 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | HIGHLANDER |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.237 |
| Nieuwprijs | € 84.989 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 9 augustus 2024 |
| Datum eerste registratie Nederland | 23 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | A25A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2487 cc |
| Max. vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Continue vermogen | 64 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 134 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 157 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.030 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.720 kg |
| Voorasdruk | 1.520 kg |
| Achterasdruk | 1.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.850 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Maximum vermogen | 182 kW / 248 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 865 - 1909 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
