AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check KJS-82-G
TOYOTA COROLLA | 2026
Deze TOYOTA COROLLA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 44.817 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. De COROLLA is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.458 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Schagen met een kilometerstand van 2.500 km.
Bouwjaar2026
Brandstofelektrisch benzine hybride
Kleurgrijs
Cilinderinhoud1987 cc
Gewicht1415 kg
APK28 mei 2030
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | COROLLA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.994 |
| Nieuwprijs | € 44.817 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 28 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 mei 2030 |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | M20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1987 cc |
| Max. vermogen | 98 kW / 133 pk |
| Continue vermogen | 58 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 83 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 4.8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 107 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,13 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.415 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.700 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...