
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze TESLA MODEL 3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023 en is nu 2 jaar en 6 maanden oud. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 50.989 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De TESLA heeft een topsnelheid van 225 km/h De MODEL 3 is 8 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 541 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Almere met een kilometerstand van 42.533 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL 3 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 50.989 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 november 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 23 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 3D3 |
| Continue vermogen | 65 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 158 kW |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.799 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.263 kg |
| Voorasdruk | 1.110 kg |
| Achterasdruk | 1.260 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.880 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,6 s |
| Maximum vermogen | 239 kW / 325 pk |
| Maximum koppel | 420 Nm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Dakbelasting | 70 kg |
| Inhoud bagageruimte | 542 l |
| Segment | D |
De Tesla Model 3 kwam, zag en overwon. Er staan er inmiddels honderden te koop als occasion, zodat er veel keus is als je wilt overstappen op een gebruikte elektrische auto. Waarop moet je zoal letten? Deze Koopwijzer geeft antwoord.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



