

Tesla Model 3
Premium Long Range AWD + Full Self-Driving
€ 45.850202342.533 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2023 |
| KM stand | 42.533 |
Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 november 2023 |
| APK | 23 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.989 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Rijklaarprijs incl. BTW. Tesla Model 3 Premium Long Range Dual All-Wheel Drive (Highland) + Full Self-Driving Capability in Pearl White Multi-Coat, in combinatie met Premium interieur zwart. Bereik: 678km (WLTP*).
Uitrusting
- Autopilot + Full Self-Driving Capability (Full Self-Driving Computer 4)
- Lakkleur Pearl White Multi-Coat
- Premium interieur zwart
- 18 inch Photon-velgen
- Warmtepomp (voor reikwijdte optimalisatie)
- Elektrisch te openen en sluiten achterklep
- Dubbele beglazing voor optimale geluidsisolatie
- 15,4 inch touchscreen display / bedienings- en infotainmentsysteem
- 8 inch touchscreen Display achter voor climate control en entertainment
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met memoryfunctie
- Stoelverwarming voorin en achterin
- Geventileerde voorstoelen
- Stuurwielverwarming
- Stuurwiel elektrisch verstelbaar
- Premium audiosysteem met dubbele subwoofers en dubbele versterkers
- LED-koplampen met selective-beam technologie
- LED-mistlampen
- 2-delig inductie-laadstation voor smartphone's (Qi-ready)
- Beveiligingspakket incl. alarmsysteem met hellinghoek / interieur detectie
- Getint glazen dak met zon- en UV bescherming
- Verlichtingspakket
- Elektrisch inklapbare, verwarmde zijspiegels met geheugen
- Parkeerpakket incl. high definition achteruitrijcamera
- Intelligente navigatie
- Digital Audi Broadcast (DAB)
- Key-card Entry/Drive
- Dual Motor met vierwielaandrijving
Tesla fabrieksgarantie voor een periode van 4 jaar of tot 80.000 km (wat het eerst bereikt wordt), Tesla fabrieksgarantie op de Long Range-batterij en aandrijving voor een periode van 8 jaar of tot 192.000 km (wat het eerst bereikt wordt). Van toepassing vanaf datum deel 1 (07-11-2023)
* Het genoemde aantal kilometers is de theoretische maximale actieradius volgens de WLTP testsystematiek. Deze maximale actieradius kan onder meer worden beïnvloed door de voertuigconfiguratie, acculeeftijd en -conditie, rijstijl en de gebruiks-, omgevings- en klimaatomstandigheden zoals de buitentemperatuur, de verkeerssituatie en het rijgedrag. Informatie fiscale bijtelling, zie informatie Belastingdienst.nl
Bel voor meer informatie naar 036 - 720 0500 of mail naar info@autozaak.nl.
Accu laadtijd (20%-80%): 4 uur en 41 minuten
Accu snellaadtijd (20%-80%): 18 minuten
Actieradius: 660 km
Laadvermogen: 464 kg
Wielbasis: 288 cm
Interieurkleur: Zwart
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket 1: Levering inclusief wettelijke garantie, APK, wassen en kenteken tenaamstelling.
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden wettelijke garantie
Referentienummer: AZ 5592
EU verantwoordelijke: Tesla Motors BV Gustav Mahlerplein 76A 1082 MA Amsterdam, NL 0499-462993 www.teslamotors.com EUsales@teslamotors.com
Basiskleur: wit / overig
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 366 kW (498 pk) |
| Max. koppel | 493 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.720 x 1.850 x 1.441 mm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| gewicht | 1.799 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.263 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 594 l |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Actieradius | 660 km |
| Energielabel | A |



