Peugeot 408 e-408 GT Exclusive EV 58kWh 210pk | FACELIFT! | LEDER | AGR-STOEL | FOCAL AUDIO | 360° CAMERA | SCHUIF/KANTELDAK |
- 2026
- 17km
- Elektrisch
- 157kW (213pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT 408 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2026. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 45.525 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 160 km/h De 408 is 1 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Culemborg met een kilometerstand van 1 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 408 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 687 |
| Nieuwprijs | € 45.525 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2026 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | ZK03 |
| Continue vermogen | 104 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 157 kW |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 455 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.779 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Maximum vermogen | 157 kW / 210 pk |
| Maximum koppel | 345 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 471 - 1545 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

