
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Peugeot 408
e-408 GT Avantage 58 kWh | Warmtepomp | Pano | Massage | Stoelverw | 360 camera
€ 36.950202612 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2026 |
| APK | 17 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 46.530 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 233 - € 255 |
Omschrijving
Goed Beter Bertens is geen loze kreet. Het is de missie die we al ruim 40 jaar in de praktijk brengen om u als klant tevreden te maken en te houden. Deze auto is uit voorraad leverbaar, waardoor u al snel kan gaan genieten van uw nieuwe auto! De prijs is rijklaar inclusief BTW, BPM, kosten rijklaar maken, een volle tank en/of volle tractiebatterij, mattenset en afleverpakket. Heeft u interesse in dit voertuig of een vraag? Bel of e-mail direct met een van onze verkopers. Mail naar info@goedbeterbertens.nl of bel naar 013 - 5423030. Uiteraard bent u ook van harte welkom in onze showroom! Heeft u een auto in te ruilen? Ongeacht het merk kijken we graag met u naar de mogelijkheden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19" Lichtmetalen velgen "GRAPHITE"
- buitenspiegels met verlichting
- Extra getint glas
- gelaagde voorruit
- geluidsisolerend glas
- matrix LED koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- glans exterieur delen
Infotainment
- dual view functie
- Navigatiesysteem full map
- multimedia scherm middel
Interieur & Comfort
- Bekleding Alcantara/kunstleder (DBFX)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- ergonomische voorstoelen
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Rijstrooksensor met correctie
- automatische snelheids begrenzing
Overig
- 11 kW lader
- Hi-Fi Pack (audio installatie premium, draadloze telefoonlader) (J6GS)
- oplaadmogelijkheid
- Panoramisch schuifdak Pack (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Panoramisch schuifdak) (J3LF)
- Minimaal 15 ltr. brandstof en/of volle tractiebatterij
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2024 - 2026
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 453 km
Accu laadtijd (20%-80%): 3 uur en 35 minuten
Laadvermogen: 471 kg
Wielbasis: 279 cm
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Minimaal 15 ltr. brandstof en/of volle tractiebatterij, Nieuwe APK (indien van toepassing), Onderhoudsbeurt volgens schema, Technische controle
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 157 kW (214 pk) |
| Max. koppel | 345 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.850 x 1.478 mm |
| gewicht | 1.779 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Inhoud bagageruimte | 468 - 1.542 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 453 km |
| Energielabel | A |
Opties
Citroën Bertens Tilburg B.V.
Kapitein Hatterasstraat 215015 BB Tilburg















































