Ford Tourneo Connect 1.0 Titanium *Hemelvaart open*
- 2018
- 142.658km
- Benzine
- 74kW (101pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FORD TOURNEO CONNECT uit 2015 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.299 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De FORD heeft een topsnelheid van 173 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,0 l/100 km. De TOURNEO CONNECT staat nu 8 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Westervoort met een kilometerstand van 153.674 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FORD |
| Model | TOURNEO CONNECT |
| Kleur | geel |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.344 |
| Nieuwprijs | € 38.299 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 23 juli 2019 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | JQGA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 184 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.486 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.055 kg |
| Voorasdruk | 1.175 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 974 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.418 mm |
| Breedte | 1.835 mm |
| Hoogte | 1.852 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 240 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 1.029 - 2410 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


