
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Tourneo Connect
1.0 Titanium
€ 11.9952018111.902 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 januari 2018 |
| APK | 17 januari 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.401 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Te koop aangeboden mooie praktische Ford Tourneo Connect 1.0 EcoBoost Titanium uit 2018 met 111.000 km.
De Ford beschikt over een complete historie en wordt indien gewenst geleverd met afleverbeurt conform onderhoudsschema inclusief nieuwe APK.
Daarnaast bieden wij diverse garantiepakketten aan. Vraag naar de mogelijkheden.
Opties & Accessoires:
- ABS
- ESP
- ASR
- Electrische ramen voor en achter
- Electrische verwarmde inklapbare spiegels
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Boordcomputer
- Stuurbediening
- Cruise Control
- Ford Multimedia
- Radio / CD
- Bluetooth
- Climate Control Airco
- Verwarmde voorruit
- Start / Stop
- PDC voor- en achterzijde met camera
- Panorama
- Trekhaak
- Privacy Glass
- 16” lichtmetalen velgen
Voor meer informatie over deze mooie Ford zoek even contact met Wilmsen Automotive waar de koffie/thee altijd klaar staat!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2018
Modelcode: V408
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 608 kg
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.418 x 1.840 x 1.854 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.392 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 2.410 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 1.071 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wilmsen Automotive
Duinweg 255482 VR Schijndel




























