
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Ford Tourneo Connect Compact
1.6 Titanium AUTOMAAT|CAMERA|TREKHAAK|CRUISE|STOELVERWARMING
€ 15.9002015153.674 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 juli 2015 |
| APK | 23 juli 2019 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 38.299 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Go Ford, Go Further. En dat maakt deze auto helemaal waar. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Vergezichten krijgen een extra dimensie door het glazen panoramadak. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas.
Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Ook automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en toerenteller horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Ford Tourneo Connect Compact heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- Lederenstuur
- Lichtmetalenvelgen 16 inch
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 569 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis service pakket (inbegrepen): Gratis tenaamstelling, Minimaal 3 maanden APK, Wettelijke garantie, Inspectie volgens dealer voorschriften.
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (12 maanden garantie) - JP Afleverpakket (€ 695 meerprijs): Dit afleverpakket omvat, 6 Maanden garantie, minimaal 1 Jaar APK Keuring, Halve tank brandstof, Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, Poetsen/Reinigen in en exterieur en uiteraard strenge algemene controle volgens dealer voorschriften.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis service pakket"): Huisgarantie - Bovag Garantie pakket (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket omvat, 12 Maanden BOVAG Garantie, Nieuwe APK, een Volle tank Brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, poetsen/reinigen in - en exterieur, tenaamstellen.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis service pakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Carvendo afleverpakket (€ 995 meerprijs): Carvendo 12 maanden garantie incl afleverbeurt
Bedrijfsinformatie
Wilt u een van onze occasions bezichtigen?
U bent van harte welkom in onze showroom !
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 08:00 - 17:00 uur
Zaterdag: 09:00 - 17:00 uur
Zondag op afspraak
Tel: 0262024052
Mobiel: 0683552058
Er kunnen geen rechten worden ontleend over de informatie en foto's in onze advertenties.
Financieren?
Wilt u een auto financieren informeer naar de mogelijkheden.
- Wekelijks nieuwe voorraad
- Zoekopdrachten mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.596 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 2.140 x 1.850 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.486 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.055 kg |
| Trekgewicht geremd | 974 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 - 2.410 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,9 l/100km (1 op 9,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
JP Autobedrijf
Hazeland 26931 KB Westervoort
































