Seat Arona 1.0 EcoTSI Style | Full-LED | Android/Carplay | Cruise | 16"Lm 169
- 2024
- 41.770km
- Benzine
- 71kW (97pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SEAT ARONA uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.360 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 95 pk benzinemotor. De SEAT heeft een topsnelheid van 182 km/h De ARONA staat nu 10 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 546 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Wijchen met een kilometerstand van 16.565 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SEAT |
| Model | ARONA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.858 |
| Nieuwprijs | € 31.360 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 november 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 28 november 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DLA |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW / 95 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 124 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,24 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.091 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.610 kg |
| Voorasdruk | 860 kg |
| Achterasdruk | 800 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Maximum vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 1280 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




