
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AIWAYS U5 uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 43.769 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. Het schakelen gaat automatisch. De AIWAYS heeft een topsnelheid van 150 km/h De U5 staat nu 10 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 723 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AIWAYS |
| Model | U5 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 43.769 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 december 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 22 mei 2028 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | TZ220XS003 |
| Continue vermogen | 60 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 150 kW |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.745 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.250 kg |
| Lengte | 4.680 mm |
| Breedte | 1.865 mm |
| Hoogte | 1.700 mm |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Maximum vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Maximum koppel | 310 Nm |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 432 - 1555 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

