
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze ALFA ROMEO GIULIA uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 537.471 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 280 pk benzinemotor. De ALFA ROMEO heeft een topsnelheid van 240 km/h De GIULIA staat nu 11 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.086 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Zaandam met een kilometerstand van 3.611 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ALFA ROMEO |
| Model | GIULIA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 24.502 |
| Nieuwprijs | € 537.471 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 22 mei 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 22 mei 2029 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 55273835 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 206 kW / 280 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 185 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.520 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.120 kg |
| Voorasdruk | 1.008 kg |
| Achterasdruk | 1.162 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/40R19 Prijzen |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Maximum vermogen | 206 kW / 280 pk |
| Maximum koppel | 400 Nm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| Kogeldruk | 64 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1200 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

