Opel Mokka Ultimate 50-kWh 11kw bl. | Navigatie | Stoel & Stuurverwarming | Keyless | Camera | Alcantara bekleding | Climate control | Zwart dak
- 2022
- 20.800km
- Elektrisch
- 100kW (136pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL MOKKA uit 2022 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.799 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een elektromotor. Het schakelen gaat automatisch. De OPEL heeft een topsnelheid van 150 km/h De MOKKA staat nu 17 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 49 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Amsterdam-Zuidoost met een kilometerstand van 96.152 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | MOKKA |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | elektrisch |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 0 |
| Nieuwprijs | € 38.799 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 juli 2022 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 18 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | ZK01 |
| Continue vermogen | 57 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 100 kW |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB |
| Actieradius elektrisch gemiddeld | 342 km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.498 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Voorasdruk | 990 kg |
| Achterasdruk | 1.070 kg |
| Lengte | 4.150 mm |
| Breedte | 1.790 mm |
| Hoogte | 1.535 mm |
| Wielbasis | 2.560 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 - 1060 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


