
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SKODA KAROQ uit 2023 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.109 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SKODA heeft een topsnelheid van 211 km/h De KAROQ staat nu 2 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 365 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SKODA |
| Model | KAROQ |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.627 |
| Nieuwprijs | € 40.109 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2023 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 29 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DXD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 68 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 138 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.300 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Voorasdruk | 1.000 kg |
| Achterasdruk | 980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Lengte | 4.390 mm |
| Breedte | 1.841 mm |
| Hoogte | 1.629 mm |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 211 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,9 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 521 - 1630 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


