
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze JAGUAR XKRS CONVERTIBLE uit 2013 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 197.440 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 551 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De JAGUAR heeft een topsnelheid van 300 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,3 l/100 km. De XKRS CONVERTIBLE staat nu 19 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 179 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | JAGUAR |
| Model | XKRS CONVERTIBLE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 41.265 |
| Nieuwprijs | € 197.440 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 31 juli 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 24 november 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 508PS |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5000 cc |
| Max. vermogen | 405 kW / 551 pk |
| Geluidsniveau stationair | 91 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 292 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.739 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.185 kg |
| Voorasdruk | 1.100 kg |
| Achterasdruk | 1.130 kg |
| Lengte | 4.794 mm |
| Breedte | 1.912 mm |
| Hoogte | 1.319 mm |
| Wielbasis | 2.750 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 295/30R20 Prijzen |
| Topsnelheid | 300 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,4 s |
| Maximum vermogen | 404 kW / 550 pk |
| Maximum koppel | 680 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Inhoud bagageruimte | 230 - 313 l |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


