
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TOURAN uit 2014 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 38.209 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 202 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,8 l/100 km. De TOURAN staat nu 21 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 428 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Velddriel met een kilometerstand van 143.368 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOURAN |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 1.916 |
| Nieuwprijs | € 38.209 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 8 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 augustus 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CTH |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 154 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.482 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.220 kg |
| Voorasdruk | 1.110 kg |
| Achterasdruk | 1.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 220 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 695 - 1989 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



