
Dacia Dokker TCe 115 Lauréate (2013)
24De Lodgy was nog maar net geïntroduceerd of het Dacia-gamma kreeg alweer een nieuwe loot aan...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze DACIA DOKKER uit 2019 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 27.540 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 102 pk benzinemotor. De DACIA heeft een topsnelheid van 164 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,1 l/100 km. De DOKKER staat nu 17 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 186 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | DACIA |
| Model | DOKKER |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 131 |
| Nieuwprijs | € 27.540 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 11 december 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 8 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | H4M D7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 171 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 171 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.124 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.794 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 990 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Wielbasis | 2.810 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,7 s |
| Maximum vermogen | 80 kW / 107 pk |
| Maximum koppel | 144 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 800 - 3000 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

