Suzuki Jimny 1.3 Exclusive RANGER, AUTOMAAT,, AIRCO, STOELVERWARMING, TREKHAAK, ELEKTRISCHE RAMEN, DAK RAILS
- 2017
- 86.259km
- Benzine
- 63kW (86pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI JIMNY uit 2014 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 24.723 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 86 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 140 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,1 l/100 km. De JIMNY staat nu 23 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 45 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Oss met een kilometerstand van 19.324 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | JIMNY |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.679 |
| Nieuwprijs | € 24.723 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 7 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 15 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M13A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1328 cc |
| Max. vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 162 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.035 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.420 kg |
| Voorasdruk | 680 kg |
| Achterasdruk | 790 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Lengte | 3.785 mm |
| Breedte | 1.645 mm |
| Hoogte | 1.705 mm |
| Wielbasis | 2.250 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/70R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Maximum vermogen | 63 kW / 85 pk |
| Maximum koppel | 110 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 40 kg |
| Inhoud bagageruimte | 113 - 324 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


