
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Jimny
1.3 Exclusive 4WD (Vol-Opties!) Two-Tone
€ 19.950201419.324 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2014 |
| APK | 15 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.723 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Meer informatie, inruil of financiering voorstel ontvangen?
Bel, mail of WhatsApp ons Tel. 0412-638507 (WhatsApp is hier op ook mogelijk) info@hartjesossbv.nl
✅ Suzuki Jimny 1.3 Exclusive 4WD (Vol-Opties!) ➤Two-Tone ➤100% Dealer-onderhouden ➤Parelmoer ➤4WD (4x4) ➤Lederen bekleding ➤4-cilinder motor ➤Trekhaak ➤Parkeersensoren (PDC)
Deze unieke SUZUKI heeft een originele km-stand van 19.324km. Verder verkeert deze in perfecte staat schade & rokersvrij. Daarnaast is de auto voorzien van een distributieketting, dus onderhoudsvrij!
Volledig gedocumenteerd met complete dealer onderhoud historie!
Deze auto kan worden geleverd met BOVAG Garantie. Dat betekent 12 maanden garantie, een af-leverbeurt volgens BOVAG-normen en zekerheid over een betrouwbare aankoop. Zo rijdt u zorgeloos weg. Geen onverwachte kosten, wel extra zekerheid.
- Kenteken: KHR-52-D
- Merk: Suzuki
- Model: Jimny
- APK tot: 15-07-2026
- Tellerstand: 19324 KM
- Carrosserievorm: Terreinwagen
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2014
- Transmissie: Handgeschakeld 5-versnellingen
- Kleur: wit Parelmoer
- Kleurnaam: Superior White Pearl. & Quasar Grey Met. (wit parelmoer & grijs metallic) Two-Tone
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1328 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: M13A
- Vermogen: 63 kW / 86pk
- Ledig gewicht: 1035 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 7.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 119 - 129 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Bijzondere opties & accessoires
- (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!)
- 100% Dealer-onderhouden
- 4-cilinder motor
- 4WD (4x4)
- Airco
- Chroom-pakket
- Lederen bekleding
- Parelmoer lak
- Parkeersensoren (PDC)
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Two-tone lak (twee kleuren)
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom-pakket
- Dakrails
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Parelmoer lak
- Parkeersensoren (PDC)
- Schadevrij
- Trekhaak
- Two-tone lak (twee kleuren)
Infotainment
- Radio CD speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen voor
- Lederen bekleding
- Rokersvrij
- Stuurbekrachtiging
Overige
- (Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk!)
- 100% Dealer-onderhouden
- 2 sleutels of meer
- 4-cilinder motor
- 4WD (4x4)
- APK bij aflevering
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Distributieketting (onderhoudsvriendelijk)
- Documentatie aanwezig
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Glas getint met warmtewerende functie
- Inspectie garantie
- KM-stand certificaat aanwezig
- Onderhoudsboek aanwezig
- Onderhoudshistorie aanwezig
- Passagiersairbag
- Tel / WhatsApp 0412-638507
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wij van autobedrijf Hartjes hebben het Hart op de juiste plaats daarom worden al onze occasions afgeleverd met een:
- Nieuwe APK
- Aflevering onderhoudsbeurt
- RDW tenaamstelling
- Tellerrapport kilometerstand certificaat
- 3, 6 of 12 maanden garantie tenzij is vermeld.
Hiervoor brengen wij GEEN AFLEVERKOSTEN voor in rekening.
Bezichtigen buiten onze openingstijden in de avond of op Zondag bel, mail of WhatsApp ons voor een afspraak.
Telefoon / WhatsApp: 0412-638507
E-mail : info@hartjesossbv.nl
Mobiel : 06-25577793 / 06-54220859
Autobedrijf Hartjes
Spaanderstraat24
5348LA Oss (Noord-Brabant)
www.HartjesOssBV.nl
INRUIL VOORSTEL ONTVANGEN
Als u ons een aantal foto's met daarbij een omschrijving (kenteken, km stand, technische en uiterlijke staat) stuurt, kunnen wij u een indicatie van de inruilwaarde geven.
FINANCIERING VOORSTEL ONTVANGEN
Vraag ons naar uw financiering mogelijkhedenen en wij gaan samen met u in overleg.
GARANTIE
Waarom zijn wij een Autotrust garantiepartner en worden onze occasions in de meeste gevallen afgeleverd met Autotrust garantie:
- Uw auto mag bij u in de buurt worden gerepareerd u bent vrij in de keuze van een garage.
- Reparaties die in het buitenland plaatsvindenworden ook vergoed.
- Zowel onderdelen als arbeid vallen onder de garantie.
- In de meeste gevallen is de garantie termijn verlengbaar
Disclaimer: alle moeite is genomen om de informatie van deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.545 x 1.600 x 1.705 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 113 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 563 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 162 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
Autobedrijf Hartjes in & verkoop
Spaanderstraat 245348 LA Oss





























