
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MINI COOPER S CABRIO uit 2012 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.676 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 184 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De MINI heeft een topsnelheid van 220 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De COOPER S CABRIO staat nu 23 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Surhuisterveen met een kilometerstand van 123.584 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER S CABRIO |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 641 |
| Nieuwprijs | € 40.676 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 april 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 18 april 2016 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N18B16A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW / 184 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 153 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.230 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Voorasdruk | 905 kg |
| Achterasdruk | 795 kg |
| Lengte | 3.729 mm |
| Breedte | 1.683 mm |
| Hoogte | 1.414 mm |
| Wielbasis | 2.470 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Maximum vermogen | 135 kW / 184 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



