
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

MINI Cooper S
Cabrio 1.6 Cabrio 184PK Automaat HK Leer Stoelverw Pdc Clima Uitstraling!
€ 11.9502012123.584 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 18 april 2012 |
| APK | 18 april 2016 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.676 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
In nette staat verkerende Mini Cooper S Cabrio van het bouwjaar 2012 met slechts 123.000km.
Voorzien van veel leuke opties, zoals Harman Kardon, Leer, Led, Stoelverwarming en nog veel meer!
Deze wordt geleverd inclusief 3 maanden garantie en afleverbeurt.
Wij berekenen geen extra afleverkosten.
Inruil is mogelijk.
Druk en zetfouten onder voorbehoud.
Dit is niet zomaar een Mini Cabrio. De hoge prestaties van de motor, het strak afgestelde onderstel en de uitgekiende verhoudingen van de transmissie staan garant voor bergen rijplezier. De aandrijving van deze Mini wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De auto is uitgerust met lederen bekleding. In de winter wordt het echt genieten met de stoelverwarming. Het verfijnde karakter van deze open auto komt ook tot uiting in het elektrisch bedienbare cabriodak. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen, verwarmde ruitensproeiers en windscherm.
Met de standkachel stelt u vooraf in wanneer de auto opgewarmd voor u klaar moet staan. U hoeft nooit meer te krabben en de koude start behoort tot het verleden. Via uw smartphone en Connected Services checkt u eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem. Audio-aanpassingen doen zonder de weg uit het oog te verliezen? Daar zorgt de audiobediening op het stuur voor! Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Met automatische airconditioning, lederen sportstuur, cruise control, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel en isofix-aansluiting is deze auto helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Als extra optie is deze auto voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem. Dat betekent: meer veiligheid en minder kosten. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Mini. Belt u ons snel?
Aanvullende opties en accessoires
- 2-deurs
- 12V aansluiting
- Airbag(s)
- Audio-installatie
- Audio-navigatiesysteem
- Autosleutel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenverlichting
- BOMVOL!
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Cabriolet-kap
- Carbon exterieur delen
- Chroom delen exterieur
- Driving assistent
- Harman-Kardon Premium Audio
- Koplampreiniging
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Mistlampen
- Modelwijziging
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Uitlaat systeem
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 247 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Bedrijfsinformatie
Jansma Auto’s Surhuisterveen is al sinds 1960 een vertrouwd begrip in Surhuisterveen en omstreken. Met jarenlange ervaring en passie voor auto’s bieden wij betrouwbare occasions van hoge kwaliteit. Wij hebben gemiddeld 30 tot 40 auto’s op voorraad en zijn gespecialiseerd in MINI. Of u nu op zoek bent naar een sportieve MINI Cooper of een andere nette occasion, bij ons vindt u altijd een zorgvuldig geselecteerd aanbod.
Al onze auto’s worden technisch gecontroleerd en rijklaar geleverd. Transparantie, eerlijk advies en persoonlijke service staan bij ons centraal. Inruil is mogelijk en wij denken graag met u mee om de juiste auto te vinden. Jansma Auto’s Surhuisterveen heet u van harte welkom voor een bezichtiging of proefrit.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.730 x 1.680 x 1.410 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.230 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 125 - 660 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 757 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 153 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Jansma Auto's
Dalweg 79231 HW Surhuisterveen





































