
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C4 CACTUS uit 2016 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 22.040 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITROEN heeft een topsnelheid van 188 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km. De C4 CACTUS staat nu 27 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 337 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nieuw-Vennep met een kilometerstand van 14.033 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C4 CACTUS |
| Kleur | bruin |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 2.068 |
| Nieuwprijs | € 22.040 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 augustus 2016 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 mei 2026 |
| APK melddatum | 1 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 1 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN01 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 100 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 995 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 790 kg |
| Trekgewicht geremd | 825 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 545 kg |
| Lengte | 4.157 mm |
| Breedte | 1.729 mm |
| Hoogte | 1.540 mm |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 205 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 358 - 1170 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

